اخبار

استعداد و توانایی‌ در استان قم در حوزه داستان‌نویسی بسیار زیاد است

ستعداد و توانایی‌ در استان قم در حوزه داستان‌نویسی بسیار زیاد است

استعداد و توانایی‌ در استان قم در حوزه داستان‌نویسی بسیار زیاد است

به مناسبت عید سعید غدیر خم و جشن دوسالگی «کافه داستان» حوزه هنری قم، برنامه‌ای با حضور محمدعلی روزبهانی، رئیس حوزه هنری قم، نقیب معاون واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، سمیه سلطان‌پور مسئول کافه داستان و جمعی از اساتید داستان‌نویسی، هنرجویان و علاقه‌مندان به ادبیات داستانی در سالن مهر ساختمان حوزه ‌هنری قم برگزار شد.

وی با بیان اینکه کار نکردن در قم خیلی سخت‌تر از کار کردن است، افزود: استعداد و توانایی‌ در استان قم در حوزه داستان‌نویسی بسیار زیاد وجود دارد به نحوی که هر مدیری در حوزه فرهنگ مجبور می‌شود پاسخگوی این دوستان باشد و برای همکاری و حمایت از آن‌ها قدمی بردارد.

روزبهانی یادآور شد: با توجه به همین ظرفیت‌ها اخیرا یک ستاد راهبری داستان با حضور داستان‌نویسان سرشناس قم راه‌اندازی کردیم تا علاوه بر اینکه نشان دهیم پرچمدار داستان در قم این نام‌ها هستند از تجربه، مشاوره و هم‌فکری دوستان برای پیشبرد اهداف داستانی استان بهره‌مند شویم.

رییس حوزه هنری قم با اشاره به «یکشنبه‌های داستانی» افزود: بعد از اینکه دوستان «کافه داستان» این برنامه را اجرایی کردند، من به خانم سلطان‌پور گفتم حتما این برنامه را به‌عنوان یک گعده برای داستان‌نویسان قم با قدرت جلو ببرید، چراکه به بودن چنین برنامه‌ای برای جمع کردن داستان‌نویسان نیاز داشتیم و امیدوارم اینگونه برنامه‌ها در حوزه‌های شعر و تجسمی هم رقم بخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *