اخبار

انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس

نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع‌مقدس

انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس

به‌منظور ارزيابی آثار منتشره در حوزه دفاع مقدس، ارج نهادن به تلاش با ارزش و پايدار فعالان عرصه فرهنگ و ادب پايداری و نشر فرهنگ والای دفاع مقدس و مقاومت، توجه به دست‌اندرکاران تولید کتاب‌های با موضوع اقتدار و عزت ملی، تقدیر از پديدآورندگان آثار (نويسندگان، ناشران و…) و تبیین مباحث نظری ادبیات دفاع مقدس و مقاومت بین‌الملل اسلامی، «نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس» در مقطع سال‌های 1397 و 1398 در سال جاری برگزار می‌شود.

در اين دوره به لحاظ انجام عملی شعار «حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر» انتخاب‌ها با دقت و حساسيت بيشتری انجام می‌شود و صرفاً آثار ممتاز برگزيده خواهند شد.

ناشران و پدیدآورندگانی که علاقه‌مند به شرکت دادن آثار منتشره خود(آثار سال‌های 97-1398) در این جایزه ادبی هستند،  می‌توانند کتاب‌های منتشره در موضوعات دفاع مقدس، مدافعان حرم و مقاومت(کودک و نوجوان و بزرگسال) خود را به تعداد دو نسخه آماده‌سازی و تا تاریخ 20  مردادماه سال 1400 به دبیرخانه انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس واقع در تهران خیابان شهید مطهری خیابان میرعماد پلاک چهار طبقه پنجم سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، آقایان میرابی و هاشمی ارسال کنند.

نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع‌مقدس

متن فراخوان نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع‌مقدس :

بسمه‌تعالی

فراخوان نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع‌مقدس (ویژه سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸)

با شعار «حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر»

به‌ منظور ارزیابی آثار منتشره در حوزه دفاع مقدس، ارج نهادن به تلاش با ارزش و پایدار فعالان عرصه فرهنگ و ادب پایداری و نشر فرهنگ والای دفاع مقدس و مقاومت، توجه به دست‌اندرکاران تولید کتاب‌های با موضوع اقتدار و عزت ملی، تقدیر از پدیدآورندگان آثار (نویسندگان، ناشران و…) و تبیین مباحث نظری ادبیات دفاع مقدس و مقاومت بین‌الملل اسلامی «نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس» در مقطع سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

در این دوره به لحاظ انجام عملی شعار «حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر» انتخاب‌ها با دقت و حساسیت بیشتری انجام می‌شود و صرفاً آثار ممتاز برگزیده خواهند شد. ناشران و پدیدآورندگان محترمی که علاقمند به شرکت دادن آثار منتشره خود (ویژه سال‌های ۹۷-۱۳۹۸) در این جایزه ادبی هستند.

خواهشمند است کتاب‌های منتشره در موضوعات دفاع مقدس، مدافعان حرم و مقاومت (کودک و نوجوان و بزرگسال) خود را به تعداد دو نسخه آماده‌سازی و تا تاریخ بیستم مردادماه به دبیرخانه انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس واقع در تهران خیابان شهید مطهری خیابان میرعماد پلاک چهار طبقه پنجم سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، جناب آقایان میرابی و هاشمی ارسال نمایند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *