اخبار

بادهای زمستان – آخرین اخبار از کتاب جورج آر آر مارتین

بادهای-زمستان

آخرین اخبار از بادهای زمستان مارتین

جورج آرآر مارتین با انتشار تصویری با عنوان زمستان در راه است از آخرین وضعیت نگارش کتاب بادهای زمستان خبر داد. این کتاب آخرین کتاب از مجموعه کتاب های نغمه یخ و آتش است.

جورج آر آر مارتین، نویسنده مشهور آمریکایی و خالق مجموعه داستان های بازی تاج و تخت عکسی در وبلاگ خود منتشر کرد و درباره آخرین کتاب از این مجموعه نوشت. در حالی که بیش از یک سال از پایان سریال بازی تاج و تخت گذشته است اما انتهای این مجموعه هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

مارتین پیش از این گفته بود که تمام تمرکز خود را روی نوشتن آخرین کتاب از این مجموعه داستان گذاشته است و آن را تا پایان سال 2021 وارد بازار خواهد کرد، اما هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این رمان اعلام نشده است.

خالق بازی تاج و تخت در وبلاگ خود نوشت: همه چیز به خوبی پیش می رود اما هنوز از برنامه تعیین شده عقب هستن. در ماه های گذشته تمام زندگی ام را صرف نوشتن کرده ام و امیدوارم همه چیز به خوبی پیش رود.

سریال بازی تاج و تخت

سریال بازی تاج و تخت

تفاوت های کتاب با سریال بازی تاج و تخت

مارتین 72 ساله به طرفداران خود گفت که نگران حال او نباشند زیرا واکسن کرونا را زده و چند ماهی برای به اتمام رساندن داستان در کلبه کوهستانی خود خواهد ماند. او همچنین عنوان کرد که شش تن از دوستان خود را در اثر این ویروس از دست داده و بسیار ناراحت است.

جورج آر آر مارتین درباره مرگ هودور در کتاب گفت که چیزی متفاوت با سریال خواهد بود. او همچنین نارضایتی خود از حذف بانوی سنگدل را نیز اعلام کرد.

یکی دیگر از تفاوت های مهم کتاب و سریال شبکه اچ بی او که مارتین به آن ها اشاره کرد مربوط به پیتر بیلیش یا همان لیتل فینگر و رفتار او با سانسا است. در سریال بازی تاج و تخت بیلیش به سانسا خیانت کرده و مقدمات ازدواج او با رمزی بولتون را فراهم می کند. رمزی شخصیتی سادیستی داشته و سانسا را شکنجه های روخحی و جسمی می دهد اما بیلیش در انتها از این رفتار او اظهار بی اطلاعی می کند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *