مقالات

بهترین سایت خرید کتاب

بهترین سایت خرید کتاب

بهترین سایت خرید کتاب

سابقه خرید کتاب به صورت غیرحضوری به سال‌ها پیش، یعنی اواسط دهه ۸۰ بر می‌گردد. در آنروزها من برای اولین بار یکی از کتاب‌های کمک آموزشی مورد نیازم را از طریق یک سرویس تلفنی خریدم. روش کارشان اینگونه بود که زنگ می‌زدیم و سفارش را ثبت می‌کردیم. پرداخت هم در محل انجام می‌شد. اما حالا بعد از گذشت حدود ۱۵ سال، دیگر خرید تلفنی از رونق افتاده و بیشتر از طریق سایت‌ها و پیج‌های اینستاگرامی صورت می‌گیرد. در این یادداشت تصمیم گرفتیم چند تا از بهترین سایت خرید کتاب اینترنتی معرفی کنیم.

طاقچه

اولین سایتی که می‌خواهیم معرفی کنیم، همین جایی است که دارید این مطلب را در آن می‌خوانید، یعنی طاقچه! طاقچه یک فروشگاه کتاب الکترونیکی و صوتی است که در آن می توانید کتاب مورد نظرتان را از میان بیش از ۵۰ هزار کتاب طاقچه پیدا کنید. خوبیِ طاقچه این است که تا خواندن و یا شنیدن کتاب مورد علاقه‌تان فقط چند کلیک فاصله دارید.بعد از خرید کتاب هم بلافاصله می‌توانید کتاب را در اپلیکیشن طاقچه بخوانید و یا قبل از خرید می‌توانید بی‌شمار نظر کاربران دیگر را درباره کتاب بخوانید و یا قسمت‌هایی از کتاب را که آن‌ها به اشتراک گذاشته‌اند، نگاه کنید.

کتابفروشی آموت

کتابفروشی آموت را یوسف علیخانی، مدیر نشر و کتابفروشی آموت راه انداخته و در آن بیش از ۱۲ هزار عنوان کتاب را می توانید پیدا کنید. کتاب‌های این کتابفروشی فقط منحصر به کتاب‌های این نشر نیست و تقریبا کتاب‌های همه‌ی ناشران را می‌توانید پیدا کنید.

پاکت

پاکت هم به تازگی در این راه قدم گذاشته است و نسبت به دکه تنوع بیشتری از کتاب‌ها را دارد. مزیت مهم دیگری که پاکت دارد، تخفیف‌های خوبی است که برای فروش کتاب‌ها ارائه می‌کند. همچنین اگر مجموع قیمت سفارش‌ها از مبلغی بیشتر شود، ارسال کتاب رایگان می‌شود. معمولا هم به سرعت کتاب‌ها به دستتان می رسد.

آوانگارد

بزرگترین مزیت سایت آوانگارد محتوای ناب و جذاب درباره کتاب‌هاست که در این سایت می‌توانید پیدا کنید. یادداشت‌ها و نوشته‌هایی در قالب نقد و بررسی کتاب‌ها در این سایت منتشر می‌شود. با خواندن این یادداشت‌ها به خوبی می‌توانید تصمیم بگیرید که کتاب را بخوانید و یا نه. با خرید کتاب از طریق این سایت می‌توانید از تولید محتوای ناب این سایت هم حمایت کنید و باعث شوید همیشه مطالب با کیفیت در زمینه کتاب تهیه شود.

نبض هنر

نبض هنر هم مانند پاتوقی است برای همه کسانی که موضوعات فرهنگی و هنری علاقه دارند. در این سایت رویدادهای فرهنگی و هنری اطلاع‌رسانی و اخبار این رویدادها ثبت می‌شود. در کنار این کارها که در نوع خودش کم‌نظیر است، کتاب‌های مختلفی هم در این سایت به فروش می‌رسد. گاهی هم نسخه‌های امضا شده توسط نویسنده و یا مترجم را می‌توانید در این فروشگاه پیدا کنید. این مزیتی است که در کمتر سایتی می‌توانید آن را پیدا کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *