مقالات

خرید تلفنی کتاب

خرید تلفنی کتاب

خرید تلفنی کتاب

خرید تلفنی کتاب یکی از بهترین روش های خرید کتاب است و پرداخت هزینه هنگام تحویل می باشد.  به این معنی که افراد با یک تماس ساده به مراکز فروش کتاب، کتاب مورد نظر خود را به مشاوران فروش معرفی می کنند و یا حتی بدون اینکه نام کتاب خاصی را بگویند، کافی است بگویند در چه زمینه ای و چ نوع کتابی مد نظرشان است.

مشاوران فروش کتاب با دادن اطلاعات کافی درمورد کتاب ها و معرفی مناسب ترین کتاب به آن ها کمک می کند و در صورت پذیرش مشتری و سفارش دادن آن کتاب ها، به آدرس پستی مشتری ارسال می شوند.

خرید تلفنی راهی برای جلوگیری از تردد غیر ضروری در روزهای کرونایی

در این روزها که ماندن در خانه می تواند حان خودمان و دیگران را نجات دهد خرید تلفنی بهترین گزینه است. و پناه بردن به مطالعه نیز بهترین گزینه برای گذران دوران قرنطینه. خرید تلفنی کتاب در این روزها یکی از کارآمدترین گزینه ها است به اینصورت که افراد با یک تماس تلفنی ساده کتاب یا کتابهای مورد نظر خود را به کارشناسان فروش مراکز مورد نظر خود معرفی می کنند و آن را درب منزل خود دریافت می کنند.

خرید تلفنی راهی برای کاهش ترافیک درون شهری

با خرید تلفنی اقلام مورد نیاز _ از جمله کتاب _ طبیعتا رفت و آمد غیر ضروری در سطح شهر کمتر شده و در نتیجه ترافیک درون شهری کاهش خواهد یافت. باور کنید من و شما هرکدام به تنهایی در بعد کلان موثر هستیم. اگر حتی برای یک بار خرید غیر ضروری به جای بیرون رفتن از خانه به وسیله خرید تلفنی خرید خود را انجام دهیم، در ابعاد وسیع، تاثیرات چشمگیری در کاهش ترافیک و آلودگی هوا و آلودگی صوتی شهرها خواهیم گذاشت.

خرید تلفنی کتاب راهی برای صرفه جویی در زمان

در زندگی مدرن امروز، زمان باارزش ترین دارایی هر انسان است و کسی برنده است که بتواند از زمان بهترین استفاده را ببرد. خرید تلفنی یکی از بهترین راه های صرفه جویی در زمان است. نصور کنید شما به چند کتاب در زمینه های مختلف نیاز دارید و از مراکز فروش کتاب فاصله زیادی دارید. چقدر زمان میبرد تا در ترافیک و شلوغی به مراکز فروش برسید؟ چقدر زمان میبرد تا برای هر یک از کتاب ها در مغازه ها جست و جو کنید و شاید نیابید؟ اما با خرید تلفنی فقط کافیست چند دقیقه زمان بگذارید و تلفن را بردارید و تماس بگیرید … .

مزیت خرید تلفنی کتاب نسبت به خرید اینترنتی

خرید اینترنتی از سایت های فروش آنلاین کتاب نیز بسیاز مفید است و از مزیت های بالا برخوردار است اما نه در همه مواقع. به خصوص مواقعی که شما به تعدادی کتاب در زمینه های گوناگون (داستان، حقوق، دانشگاهی، زبان، کودک و نوجوان و …) نیاز دارید. در اینصورت شاید نیاز باشد ساعتها وقت صرف کنید در سایت های گوناگون ثبت نام کنید، در هریک از آنها جست و جو کنید و یک یا دو کتاب را در هر سایت بیابید و مابقی را مجبور شوید در سایت دیگری خرید کنید. در اینصورت علاوه بر زمان مضاعف مجبور خواهید شد برای خرید از هر سایت هزینه حمل جداگانه بپردازید.

سایت هایی برای فروش تلفنی کتاب

بانک کتاب تلکتاب

فروشگاه کتاب یونیکتاب

بانک کتاب

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *