مقالات

خرید کتاب خارجی – آثار نویسندگان مشهور

خرید-کتاب-خارجی

خرید کتاب خارجی از آمازون

یکی از بهترین سایت ها برای خرید کتاب خارجی، سایت آمازون است. آمازون این روزها به عنوان غول فروشگاه های اینترنتی شناخته می شود که افراد از سراسر دنیا می توانند مایحتاج خود را از طریق این سایت تهیه کنند. آمازون کار خود را از سال 1994 آغاز کرده و از معتبرترین و پرفروش ترین سایت ها است. سفارش کتاب یا سایر محصولات از طریق آمازون بسیار ساده است اما اگر در ایران باشید این قضیه کمی متفاوت خواهد بود. برای سفارش از طریق این سایت باید دارای کردیت کارت یا کیف پول پیپال باشید. همچنین خرید با داشتن ویزا کارت یا مستر کارت نیز امکان پذیر است که برای آن نیازمند افتتاح کردن یک حساب ارزی می باشید. از این رو خرید از این سایت بدون داشتن واسطه برای ایرانیان تقریبا غیر ممکن است.

سرعت ترجمه کتاب در ایران

کتاب های زبان اصلی مورد علاقه خود را می توانید از طریق دیگر و از سایت هایی که امکان دسترسی به سایت آمازون را دارند خریداری کنید. البته لازم به ذکر است که قیمت این کتاب ها به دلار یا یورو بوده و برای یک کاربر ایرانی هزینه بر خواهد بود. البته لازم به ذکر است که کتاب های خارجی زیادی در ایران نیز به چاپ می رسند. اگر علاقه مند به مطالعه کتاب به زبان اصلی هستید، با مراجعه به کتابفروشی های سطح شهر و به ویژه کتابفروشی هایی که در حیطه زبان های مختلف فعالیت می کنند، می توانید کتاب های مورد علاقه خود را پیدا و خریداری کنید.

خرید-کتاب-خارجی

خرید-کتاب-خارجی

البته این روزها کتاب ها به سرعت ترجمه شده و شما می توانید از نسخه های فارسی کتاب های به روز جهان استفاده کنید. سال ها قبل برای اینکه یک کتاب به فارسی ترجمه شود سال ها طول می کشید و تعداد مترجمان به اندازه امروز نبود. اما امروزه مترجمان زیادی در ایران هستند که کتاب های منتشر شده در کشورهای خارجی را به سرعت ترجمه کرده و آن ها را به چاپ می رسانند.

خرید آنلاین از سایت گالری کتاب

برای خرید کتاب های مورد علاقه خود در ژانرهای مختلف می توانید به صورت حضوری و یا غیرحضوری اقدام کنید. این روزها با توجه به شیوع ویروس کرونا خرید اینترنتی طرفداران زیادی پیدا کرده است و اغلب مردم مایحتاج خود از قبیل خوراک، چوشاک و غیره را از طریق اینترنت تامین می کنند. یکی از بهترین راه ها برای خرید کتاب نیز خرید اینترنتی و بی دردسر است. با مراجعه به سایت های فروشگاهی معتبر، کتاب های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و آن ها را خریداری کنید. با اولین خرید خود از سایت گالری کتاب از 30 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *