مقالات

معرفی بهترین سایت های خرید کتاب

سایت خرید کتاب انلابن

معرفی برخی از فروشگاه های آنلاین کتاب

خرید کتاب به صورت آنلاین و غیرحضوری از دو دهه ی قبل شروع میشه که بیشتر به صورت تلفنی بود به این صورت که باهاشون تماس میگرفتیم و کتاب را سفارش میدادیم و در محل پرداخت میکردیم اما بعدها در چندسال اخیر خرید به صورت اینترنتی رواج پیدا کرد به این صورت که به سایت فروش آنلاین کتاب مراجعه میکردیم و اسم کتاب را جست و جو میکردیم وپرداخت میکردیم و ظرف یکی دو روز کتاب به دستمان میرسید.

الان سایت های زیادی برای فروش کتاب وجود دارد که با مراجعه به هرکدام میتوانید کتاب مورد نظر خود را سفارش بدید تا به دستتان برسد.

در ادامه به چند سایت معتبر فروش آنلاین کتاب اشاره میکنیم:

 

سایت گالری کتاب

سایت گالری کتاب یکی از سایت های فروش آنلاین کتاب است که کتاب هارا با تحفیف در اختیارتان میگذارد و در سریع ترین زمان ممکن کتاب هارا به دستتان میرساند .

گالری کتاب

سایت طاقچه

طاقچه هم یک سایت فروش آنلاین کتاب است اما با این تفاوت که کتاب مورد نظرتونو میتوانید به صورت صوتی و یا به صورت الکتریکی تهیه کنید.

طاقچه

سایت گاج مارکت

گاج مارکت از اون دسته سایت های فروش آنلاین کتاب است که علاوه بر کتاب های رمان  و داستان و غیره کتاب های کمک آموزشی هم به فروش میزساند و یکی از معتبرترین نشرهای کتاب های کمک آموزشی است .

 گاج مارکت

سایت شهرکتاب آنلاین

شهرکتاب آنلاین تنها شعبه ی مجازی فروشگاه های زنجیره ای شهرکتاب است که میتوانید آنلاین خرید کنید این فروشگاه آنلاین امکان ارسال کتاب و کالای مورد نظر شما را به تمام نقاط جهان با پست را فراهم کرده است. حتی خارج از کشور هم باشید با یک کلیک میتوانید کتاب خود را سفارش دهید.

 

شهرکتاب انلاین

سایت ایران کتاب

این سایت یکی دیگر از سایت های معتبر فروش آنلاین کتاب است این سایت کتاب هارا بر اساس جوایز ادبی ای که گرفته اند نیز دسته بندی کرده است یعنی وقتی به سایت مراجعه میکنید علاوه بر دسته بندی کتاب ها در زمینه های داستانی، تاریخی، روانشناسی و غیره میتوانید با توجه به جایزه هایی ام که گرفته اند انتخاب کنید

ایزان کتاب

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *