اخبار

طرح زمستانه کتاب – آغاز زمستانه کتاب از 9 اسفند

طرح-زمستانه-کتاب

طرح زمستانه کتاب با بودجه 4 میلیاردی آغاز می شود

علیرضا اسماعیلی از آغاز طرح زمستانه کتاب خبر داد و عنوان کرد: این طرح از 9 اسفند ماه با بودجه 4 میلیاردی در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا اسماعیلی در مورد میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای طرح زمستانه کتاب گفت: برای این دوره نیز مانند طرح پاییزه اعتبار چهار میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است و در صورت استقبال خریداران کتاب تا سقف 50 درصد قابل افزایش است.

وی در ادامه بیان کرد: ثبت نام کتابفروشی ها از تاریخ 26 بهمن ماه آغاز شده و تا پنجم اسفند ماه ادامه خواهد داشت. علاقه مندان می توانند در این فرصت اقدام به ثبت نام و شرکت در این طرح کنند.

طرح-زمستانه-کتاب

طرح-زمستانه-کتاب

شرایط ثبت نام در طرح زمستانه کتاب 99

سقف خرید کتاب برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب 99 همچون طرح پاییزه 200 هزار تومان است و خریداران می توانند از 25 درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره مند شوند.

همچنین کتابفروشی های عضو طرح های قبلی خانه کتاب و ادبیات ایران برای تایید شرکت در طرح زمستانه کتاب 99 نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و تنها کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

طرح های فصلی کتاب در طول سال چهار بار و به منظور تشویق مردم به کتابخوانی اجرا می شوند. کتابفروشی هایی که در این طرح ها عضو می شوند می توانند کتاب های خود را با تخفیف های اغلب 20 درصدی به مردم ارائه کنند تا همه بتوانند کتاب خریداری کرده و مطالعه کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *