اخبار

کتاب «مقدمه‌ای بر مدل‌سازی ریاضی بیماری‌های عفونی» منتشر شد

کتاب «مقدمه‌ای بر مدل‌سازی ریاضی بیماری‌های عفونی» به همت عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منتشر شد.

کتاب «مقدمه‌ای بر مدل‌سازی ریاضی بیماری‌های عفونی» منتشر شد

کتاب «مقدمه‌ای بر مدل‌سازی ریاضی بیماری‌های عفونی» به همت وحید رزم‌آور عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار ترجمه شد و توسط نشر زرین اندیشمند  انتشار یافت. این کتاب که در پنج فصل و ۱۶۹ صفحه منتشر شده شامل فصل‌های مفاهیم مهم در مدل‌سازی ریاضی بیماری‌های عفونی، پنج مدل همه‌گیری کلاسیک و تحلیل آن‌ها، ابزارها و تکنیک‌های ریاضی پایه، برآورد پارامتر و روش‌های حداقل مربعات غیرخطی و مباحث ویژه است.

مطالعه بیماری‌های عفونی

کتاب «مقدمه‌ای بر مدل‌سازی ریاضی بیماری‌های عفونی» مهارت‌های ضروری مدل‌سازی ریاضی و روش‌شناسی برای مطالعه بیماری‌های عفونی را فراهم می‌سازد و از مدل‌های کلاسیک همه‌گیری(اپیدمی) برای معرفی روش‌های مختلف ریاضی در تحلیل مدل استفاده می‌کند و کدهای متلب (MATLAB) برای پیاده‌سازی عددی نیز در نظر گرفته است.

کتاب «مقدمه‌ای بر جامعه‌شناسی مهاجرت» منتشر شد

این کتاب برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ریاضیات زیستی که علاقه‌مند به مدل‌سازی بیماری‌های عفونی هستند و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در رشته‌های بهداشت(گرایش اپیدمیولوژی) سیستم بیولوژی، مهندسی پزشکی و سایر پژوهشگران فعال در این حوزه نوشته شده است.

وحید رزم‌آور

وحید رزم‌آور دارای مدرک تحصیلی دکتری تخصصی مهندسی برق – کنترل و سیستم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات است که عناوینی مانند رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، مدیر گروه مهندسی تکنولوژی کنترل و کاردانی الکتروتکنیک، عضو کارگروه بهسازی تجهیزات کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای، عضو کمیته تخصصی مهندسی تکنولوژی کنترل دانشگاه جامع علمی کاربردی، سرپرست تیم روباتیک این واحد دانشگاهی و عضویت در شورای برنامه‌ریزی دانشگاه را در کارنامه اجرایی خود ثبت کرده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *