اخبار

پنجمین دوره مسابقه کتاب‌خوانی «پویا»

رقابت کتابخوانی پویا

پنجمین دوره مسابقه کتاب‌خوانی «پویا»

همان طور که میدانیم بسیاری از عادت ها از دوران کودکی در وجود ما ریشه کرده است یکی از این عادت ها که باید از کودکی در وجود ما ریشه کند عادت کتاب‌خوانی ست. شرکت در رقابت های کتاب‌خوانی برای کودکان امروزی که تنها تفریح آن ها وسایل الکترونیکی لازم و ضروری ست . شرکت در رقابت های کتاب‌خوانی یکی از بهترین راه‌هایی است که فرزند شما را به کتاب و کتابخوانی علاقه مند می‌کند . پویش کتابخوابی پویا یکی از هزاران رقابتی است که برای کودکان اینده ساز برگزار میشود . در ادامه این مطلب به توضیح بیشتر راجع به این پویش پرداخته ایم .

رقابت کتابخوانی پویا

پویش کتاب‌خوانی «پویا»

پنجمین دوره مسابقه کتاب‌خوانی «پویا» با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه، شبکه پویا، شبکه نهال و انتشارات قدیانی از دهم تیرماه ۱۴۰۰ شروع به‌کار کرد.

این رقابت بزرگ کتاب‌خوانی، ویژه کودکان بوده و در پنجمین دوره خود، به سراغ ۳۱ قصه تصویری رفته است. در این دوره از پویش پویا، جلد چهارم کتاب «کتاب‌های نارنجی» انتخاب شده است که دارای ۳۱ قصه تصویری بوده و داستان‌های ایرانی را برای کودکان بیان می‌کند.

کتاب‌های نارنجی با ۳۶۶ قصه تصویری در قالب دوازده کتاب برای دوازده ماه سال در قطع وزیری و همچنین، در قالب ۵۲ کتاب برای ۵۲ هفته سال، در قطع خشتی طراحی شده است. همچنین یک مجموعه از این کتاب‌ها برای دوازده ماه سال و به‌صورت دوزبانه (ایرانی-انگلیسی) در نظرگرفته شده است.

مهلت شرکت در رقابت کتابخوانی پویا :

از دهم تیر ماه سال 1400 به مدت یک ماه به بیان دیگر تا 10 مرداد 1400

جوایز رقابت کتابخوانی پویا :

جوایز این دوره از پویش پویا 100 میلیون ریال وجه نقد خواهد بود که با قرعه کشی به برگزیدگان اهدا خواهد شد .

 شرکت در رقابت :

در صورت تمایل به شرکت در این پویش برای تهیه کتاب و سؤالات مسابقه می‌توانند عدد ۳ را به ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۰۰۰ ارسال کرده، یا به کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *