اخبار

پویش مثبت صبر

پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر

با اهتمام به فرمایشات مقام معظم رهبری در موضوع تواصی به صبر، مرکز توسعه فعالیتهای فرهنگی و دینی سازمان تبلیغات اسلامی، “پویش ملی کتاب‌خوانی مثبت صبر ” را با محوریت کتاب گفتاری در باب صبر برگزار می کند.

دبیر پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر حجت‌الاسلام علی جامه‌دار درباره این پویش بیان کرد: “پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر با موضوع کتاب «گفتاری در باب صبر» از مکتوبات و دست‌نوشته‌های مقام معظم رهبری از ابتدای ماه رمضان آغاز شد و تا پایان ماه گذشته ادامه داشت که به دلیل استقبال مخاطبان تا دهم خردادماه تمدید شد.”

دبیر پویش کتاب‌خوانی مثبت صبر از مشارکت چشمگیر در بخش پویش ملی مثبت صبر در فضای مجازی خبر داد و بیان کرد: در این پویش ۱۱ هزار نفر در کانال ایتا، ۲ هزار و چهارصد نفر در کانال سروش و ۲ هزار و ۳۰۰ نفر هم در فضای اینستاگرام مخاطب پویش ملی مثبت صبر بودند.

راه شرکت در پویش:

  1. برای شرکت در مسابقه میتوانید از طریق درگاه اصلی اقدام کنید و اصل كتاب را با 30 درصد تخفیف و ارسال رایگان دریافت و كتاب الكترونيك، كتاب صوتي را بصورت رایگان، دانلود نمایید وسپس از طریق سایت سوره ی مهر وارد مسابقه تستی شوید.
  2. علاقه‌مندان به شرکت در پویش با ارسال کلمه صبر به سامانه ۱۰۰۰۴۶۱۵، پیامی حاوی لینک‌های مسابقه کتاب‌خوانی دریافت میکنید وسپس از طریق سایت سوره ی مهر وارد مسابقه تستی شوید.

 

بعد از خرید نسخه چاپی یا دریافت کتاب از اپلیکیشن کتابخوان؛ هم به صورت الکترونیک و هم به صورت صوتی، کد شرکت در مسابقه برای شماره شما پیامک می شود.

همچنین میتوان برای شرکت در پویش مثبت صبر با عکاسی خلاقانه از کتاب ، نقاشی کودکان با ایده والدین از مفهوم صبر ، خوانش بخشی از کتاب(کمتر از 1 دقیقه) و … ، عکس و فیلم های خود را با هشتک #مثبت_صبر در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید و صفحه اینستاگرام پویش را تگ کنید.

 

مسابقه کتاب‌خوانی مثبت صبر در قالب ۱۰ سوال تستی، در سایت سوره در حال برگزاری است و برگزیدگان پویش ملی مثبت صبر نیز بعد از شرکت در این پویش توسط هیئت‌داوران انتخاب خواهند شد.

 

جوایز این طرح شامل:

نفر اول 10 میلیون تومان

نفر دوم 8 میلیون تومان

نفر سوم 5 میلیون تومان

همچنین ۳۰ کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس مخصوص دیگر برگزیدگان مسابقه کتاب‌خوانی و برندگان مسابقه  اهدا خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *