اخبار

کتابخانه تخصصی کودک و آینده – احداث کتابخانه در مشهد

کتابخانه-تخصصی-کودک-و-آینده

اولین گام برای احداث کتابخانه تخصصی کودک و آینده

معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد عنوان کرد: اولین گام ها برای احداث کتابخانه تخصصی کودک و آینده با هدف توسعه و زیرساخت های فرهنگی شهر برداشته شده است.

رضا دانایی در خصوص کتابخانه تخصصی کودک و آینده گفت: این کتابخانه تلاش دارد تا طی پنج سال آینده به منزله یکی از مهمترین و پویاترین مراکز فرهنگی و آموزشی در شرق کشور عمل کند.

کتابخانه-تخصصی-کودک-و-آینده

کتابخانه-تخصصی-کودک-و-آینده

وی در ادامه بیان کرد: پویایی و پیشرفت جامعه ایران وابستگی مستقیم به پویایی و توانمندی فکری کودکان و نوجوانان کشور دارد. به منظور تحقق این ارزش محوری، کلان شهر مشهد نیازمند کتابخانه ای تخصصی و پویا برای کمک به کودکان است که با برنامه ها و فعالیت های گوناگون بتواند در جهت افزایش توانمندی ها و کاهش مشکلات فکری و رفتاری آن ها تلاش کرده و فضایی مناسب برای رشد فکری در آینده سازان کشور ایجاد کند.

محل قرارگیری و بودجه ساخت کتابخانه تخصصی

معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد افزود: از این رو تصمیم گرفتیم تا با احداث کتابخانه تخصصی کودک و آینده در مجموعه فرهنگسرای کودک و آینده به این مهم دسترسی پیدا کنیم.

دانایی در مورد محل قرارگیری این کتابخانه گفت: این کتابخانه در بوستان کوهسنگی قرار گرفته است و مساحت پروژه 300 متبر مربع می باشد. اعتباری که برای ساخت آن اختصاص داده شده نیز به مبلغ 4 میلیارد و 485 میلیون ریال می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *